Ciało

Zadbaj o swoje ciało

Dziś dążenie do utrzymania smukłej sylwetki i młodego wyglądu stało się powszechną koniecznością. Nie tylko ze względu na piękno ciała, ale przede wszystkim dla utrzymania zdrowia. Ciesz się zatem możliwością pielęgnowania siebie, korzystając z wiedzy najlepszych fachowców w branży.

Wspomaganie odchudzania

 • Bodykey

  czas trwania: Czytaj więcej
  BODYKEY - podróż do TWOJEJ optymalnej wagi
  Bodykey-program utraty i utrzymania optymalnej dla Ciebie wagi w oparciu o TEST GENETYCZNY z zastosowaniem Platformy bodykey - Twojego osobistego trenera.
  Odzyskasz wspaniałe samopoczucie i pewność siebie!
  Czy wiesz, że nie każdy organizm reaguje w ten sam sposób na dietę i ćwiczenia?
   Eksperci bodykey by NUTRILITE widzą te różnice dzięki analizie Twojego DNA, która prowadzona jest w ramach anonimowego procesu. Proces ten pozwala nam nakierować Cię na właściwą dla Ciebie drogę prowadzącą do utraty zbędnych kilogramów.
  Twoje DNA decyduje !
  Eksperci bodykey by NUTRILITE przed przystąpieniem do prac nad Twoim osobistym Planem diety i treningu najpierw dokładnie analizują Twoje DNA.* Przesłana przez Ciebie anonimowa próbka zawiera kluczowe informacje dotyczące reakcji Twojego organizmu na dietę i ćwiczenia fizyczne. Nasi eksperci łączą wyniki Twojego Testu genetycznego z informacjami na temat Twojego stylu życia i osobistych upodobań, aby stworzyćapraszamy! To właśnie sprawia, że bodykey by NUTRILITE jest tak innym i skutecznym programem
  Twoje DNA poddawane jest analizie w zaawansowanym pod względem technologicznym laboratorium, które posiada certyfikat ISO. Dzięki temu, że Twoja próbka opatrzona zostaje unikalnym kodem, cały proces przebiega anonimowo. Co ważne, nasi naukowcy przeanalizują jedynie konkretny fragment Twojego materiału genetycznego, w którym zawarta jest informacja na temat tego, w jaki sposób Twój organizm reaguje na dietę i ćwiczenia fizyczne. Nic więcej nie zostanie poddane analizie.
  Dowiedz się więcej szczegółów w salonie.
 • Liposukcja ultradźwiękowa

  czas trwania: 60 min od 120 zł Czytaj więcej

  Liposukcja ultradźwiękowa to bezinwazyjna alternatywa dla liposukcji chirurgicznej. 

  Zabieg usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej z okolic takich jak: uda, pośladki, brzuch, talia, ramiona i biodra, wyszczupla i modeluje sylwetkę, rozbija tkankę tłuszczową, likwiduje cellulit, ujędrnia i uelastycznia skórę.

  Zabieg jest całkowicie bezbolesny, komfortowy, bezpieczny i skuteczny.


  Liposukcja ultradźwiękowa jest wykonywana metoda nieinwazyjną (bez naruszania integralności skóry). Działanie ultradźwiękami o określonej częstotliwości powoduje powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia powoduje uszkodzenie komórki tłuszczowej, a nawet jej rozbicie. Uwolnione w ten sposób tłuszcze są transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii. W ten sposób można usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów, np. ud, pośladków, talii, bioder czy ramion. Ze względu na to, że tkanka tłuszczowa ulega silniejszemu przegrzaniu niż mięśniowa zabieg  ten
  doskonale modeluje i wyszczupla sylwetkę. Pod wpływem dostarczanej energii cieplnej następuje zjawisko termolipolizy polegające na selektywnej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez obkurczenieobjętości komórek. Przyspieszeniu ulega również przemiana materii (przy podwyższeniu temp. o 1 °C wzrost o 3,6%) co korzystnie wpływa na odtoksycznienie organizmu i usprawnienie układu limfatycznego. W celu spotęgowania efektu, w urządzeniu zastosowano głowicę rozgrzewającą IR – ogrzanie partii przed jej nadźwiękowieniem powoduje upłynnienie tkanki tłuszczowej i głębsze wnikanie ultradźwięków . Połączenie tych dwóch bodźców sprawia, że efekty kuracji są porównywalne do rezultatów osiągniętych chirurgicznie.

  Terapię rekomendujemy w serii 6-10 zabiegów.


  Działanie:

  Wyszczuplenie i modelowanie sylwetki, likwidacja cellulitu, zwiększenie absorpcji składników aktywnych, rozbijanie komórek tłuszczowych, ujędrnienie skóry, pobudzenie krążenia, odżywienie skóry, uelastycznienie skóry, stymuluje przemianę materii.

  Przeciwwskazania:

  Ciąża, choroba nowotworowa, stymulator serca i metalowe implanty, ostry stan zapalny organizmu, niewydolność krążenia, grzybicze, bakteryjne, wirusowe zapalenia skóry, gruźlica, zapalenia żył, nowotwory i stany po ich operacji, ciśnienie tętnicze, przerwana ciągłość naskórka, osteoporoza, stany ropne około zębowe, ekstrakcja zęba, ciężkie i przewlekłe stany choroby wątroby i nerek.

  Wskazania po zabiegu:

  Po zabiegu należy unikać: solarium, ciepłych kąpieli, sauny, basenu, wysiłku fizycznego do 1 doby
  alkoholu, innych używek. Dietę należy zubożyć o nasycone tłuszcze: nie jemy smażonego, aby dodatkowo nie obciążać wątroby. Należy dbać o gospodarkę wodną organizmu i pić min 2 l./dz. Na zabiegową  powierzchnię skóry nakładamy kremy odpowiednie do rodzaju skóry.

  Cennik:

  brzuch i talia    | 1 zab. 60' | 150 zł | seria 5 zab. - 500 zł
  pośladki/uda    | 1 zab. 60' | 150 zł | seria 5 zab. - 500 zł
  plecy               | 1 zab. 60' | 150 zł | seria 5 zab. - 500 zł
  łydki/ramiona   | 1 zab. 60' | 120 zł | seria 5 zab. - 425 zł

 • Fale radiowe (RF) - termoplastyka skóry

  czas trwania: od 250 zł Czytaj więcej

  Lifting bez skalpela – fale radiowe
  Fale radiowe stymulują włókna kolagenowe znajdujące się w głębi skóry do samodzielnej odbudowy i regeneracji , dodatkowo wzmacniając i wydłużając efekt zabiegu. Pierwszy efekt widoczny jest już po 2 tygodniach od zabiegu. Po użyciu fal radiowych, jeszcze przez około 6 miesięcy, stan skóry poprawia się.
  Jak to działa?
  Zastosowane fale radiowe wysokiej częstotliwości wytwarzają w głębokich warstwach skóry ciepło, podgrzewają włókna kolagenowe, powodując ich obkurczenie, co daje efekt napięcia skóry i wygładzenia.  Dodatkowo fala radiowa powoduje wytworzenie energii cieplnej stymulującej wewnętrzne jony w organizmie, zwiększa pracę układu limfatycznego i metabolizm w tkankach, co w efekcie poprawia jakość skóry, zwiększa się gęstość i napięcie skóry, wygładzają się zmarszczki oraz spłycają blizny. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i komfortowy.
  Najskuteczniejsza technologia potwierdzona badaniami naukowymi!

  Działanie zabiegu RF

  • Ujędrnianie i poprawa stanu skóry
  • Pobudzenie komórek skóry do produkcji kolagenu i elastyny
  • Skuteczna walka z celulitem
  • Ujędrnianie i modelowanie, poprawa ukrwienia wybranych partii ciała  Wskazania do zabiegu:
  skóra wiotka, z objawami cellulitu, rozstępy, po zabiegach liposukcji, poprawa napięcia mięśni.

  Przeciwwskazania:
  choroby nowotworowe, poważne choroby zakaźne (gruźlica), rozrusznik serca, ostre zapalenie stawów i kości, ropnie stawów i kości, ropnie tkanek miękkich, implanty - wszelkiego typu metalowe implanty w ciele , ciąża
  tendencja do krwawienia, wewnętrzne procesy krwotoczne w ostrej fazie, zaburzenia czucia bólu i odczuwania ciepła, nadciśnienie, oparzenie skóry lub rekonwalescencja po oparzeniach, wszczepione urządzenie do neurostymulacji, 48 godzin po operacji, przerwanie ciągłości skóry.

  (RF) fale radiowe | 250-500 zł

 • Vacuum Jet - rower ergometryczny w kapsule z podciśnieniem

  czas trwania: 25 min 40/ karnet na 10 sesji 250 zł Czytaj więcej

  Vacuum Jet to rewolucyjne urządzenie do walki z tkanką tłuszczową, cellulitem i wieloma dolegliwościami wynikającymi z zaburzeń układu krążenia. Połączenie terapii podciśnieniem z umiarkowanym treningiem sportowym na rowerze ergonometrycznym daje ogromną skuteczność spalania tkanki tłuszczowej i redukcji cellulitu oraz wspiera rehabilitację układu krążenia.

  Rezultaty:
  Zdrowy wygląd skóry - znakomity efekt ujędrnienia, poprawienia kolorytu skóry osiągane przez zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny jak również zwiększenie przyswajania przez komórki substancji czynnych np. preparatów kosmetycznych.
  Likwidacja  cellulitu – terapia pobudza mikrokrążenie w skórze odpowiedzialne za redukcję cellulitu.
  Dzięki stosowanej technologii, którą oferujemy w Vacuum Jet, poprawiamy nie tylko wygląd naszego ciała ale skutecznie oddziałujemy na wszelkie zmiany zdrowotne zachodzące w naszym organizmie.

  Vacuum Jet  wyposażony jest w rower ergometryczny, na którym przyjmując pozycję siedzącą i uzyskując w ten sposób trzeci punkt podparcia ciała, wyeliminowane zostały zupełnie efekty  przeciążenia stawów i mięśni  pacjentów.

  W cyklu 10 – 20 zabiegów następuje zmniejszenie rozmiaru garderoby co najmniej o dwa numery. Seria zabiegów pozostawia trwały efekt, nawet u osób z niekorzystnymi uwarunkowaniami fizjologicznymi i tendencją do cellulitu.

 • Mezoterapia bezigłowa

  czas trwania: 30 min od 250 zł Czytaj więcej

  Mezoterapia bezigłowa pomaga usunąć wszelkie oznaki starzenia i niedoskonałości skóry, takie jak cellulit, nadmiernie nagromadzony tłuszcz, utrata jędrności skóry. Ta nieinwazyjna metoda otwiera nowe drogi wprowadzania bardzo aktywnych składników w głąb skóry i zapewnia przy tym maksymalny komfort zabiegu. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji, dzięki któremu impuls specjalnej fali elektromagnetycznej dociera do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Zabieg mezoterapii bezigłowej zwiększa sześciokrotnie zdolność skóry do wchłaniania substancji. Jest bezbolesny i nie niesie ze sobą ryzyka infekcji  lub krwawienia.


  Cel i efekt zabiegu:

  • regeneracja skóry i poprawa jej struktury
  • rozjaśnianie plam i poprawa kolorytu
  • redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
  • ujędrnianie biustu

  Za pomocą mezoterapii bezigłowej wykonujemy różne programy zabiegów z użyciem powszechnie znanych w medycynie estetycznej substancji aktywnych biologicznie. Z substancji tych tworzy się tzw. koktaile, które stanowią mieszaninę substancji rewitalizujących oraz regenerujących dobieranych w zależności od potrzeb
  i problemów estetycznych skóry.
  Zalecana jest seria 4-6 zabiegów co 2-3 tygodnie, gdyż dopiero wtedy osiągnięte efekty będą trwałe.

  Przeciwwskazania do zabiegu: uczulenie i nadwrażliwość na prąd galwaniczny, nowotwory, ciąża, gorączka, infekcje skórne w obrębie wykonywanego zabiegu, dermatozy, epilepsja, świeża ekstrakcja zęba, stany ropne okołozębowe, zapalenie migdałów, trądzik różowaty, trądzik pospolity w fazie aktywnej, rany, świeża opalenizna.

  Wskazania do zabiegu: wiotkość skóry, suchość skóry, cellulit, nagromadzony miejscowo tłuszcz.

  Częstotliwość zabiegu: zabiegi przeprowadza się w kuracjach: na ciało (zabiegi modelujące, przeciwcellulitowi, pojędrniające) - około 8 - 10 zabiegów. Zabiegi przeprowadza się w odstępach 7 - 10 dniowych.

 • Elektrostymulacja mięśni

  czas trwania: 45 min 45 zł Czytaj więcej

  Z pewnością, elektrostymulacja mięśniowa nie jest jakimś cudownym środkiem na pozbycie się tkanki tłuszczowej.
   Na pewno nie jest w stanie zastąpić dobrze zaplanowanego i wykonanego wysiłku fizycznego połączonego ze zmianą złych nawyków żywieniowych.
   Nie mniej jednak związek pomiędzy elektrostymulacją, a spalaniem tłuszczu istnieje. Zużywanie glikogenu i rozbudowa
  włókien mięśniowych bez wątpienia zwiększy ilość spalanych kalorii.
  Elektrostymulacja może być jednak jedyną alternatywą u osób, które nie mogą wykonywać tradycyjnych ćwiczeń fizycznych
  z uwagi na problem ze ścięgnami, stawami, czy inne schorzenia.


  U osób otyłych, zastosowanie elektrostymulacji może być rozpatrywane nie tylko pod kątem samego spalania tłuszczu, ale
  w celu poprawy sylwetki (wzmocnienie i rozbudowa mięśni) oraz urody skóry.
  Najważniejszą rolę, jaką spełnia w tym wypadku elektrostymulacja, to rozbudowa tkanki mięśniowej.
  Elektrosymulator wysyła impulsy elektryczne do organizmu człowieka doprowadzając do skurczu określonego mięśnia lub
  grupy mięśni, a każdy taki skurcz wiąże się z pracą, która wymaga dostarczenia energii.
  Aby pobudzić mięsień do pracy potrzebny jest bodziec dostarczany mięśniom poprzez nerwy motoryczne (ruchowe), a
  bodźce nerwowe są oparte na zjawiskach elektrycznych. Elektrostymulacja nerwowo-mięśniowa polega właśnie na
  tworzeniu takich bodźców oddziałujących na mięśnie. Mięsień nie jest w stanie odróżnić tego, skąd pochodzi pobudzenie.
  Po prostu rozpoczyna pracę zgodnie z "rozkazami" odpowiednio zaprogramowanego elektrostymulatora.

  Tkanka tłuszczowa pełni niezwykle ważną rolę w organizmie człowieka. Chroni przed zimnem, gromadzi materiał
  wysokoenergetyczny, a także wytwarza hormony. Jednak jej duża zawartość powoduje, że czujemy się źle.
  Do nadmiernego gromadzenia się tłuszczu  dochodzi wtedy, gdy do organizmu dostarczane jest więcej energii, niż on
  potrzebuje. Gdy organizm nie jest w stanie spalić zbyt dużej ilości kalorii, wtedy ich nadmiar gromadzi w komórkach
  tkanki tłuszczowej.
   Istotnym czynnikiem przyczyniającym się do zmniejszenia się tkanki tłuszczowej jest objętość masy mięśniowej w
  organizmie. Im więcej mięśni, tym większe zapotrzebowanie na kalorie i mniej kalorii odkłada się jako tłuszcz. Praca
  mięśni wymaga energii.
  W przypadku pracy mięśnia, najpierw wykorzystywane są podstawowe i łatwo dostępne zasoby energetyczne, czyli
  fosfokreatyna znajdująca się w mięśniach oraz cukry proste zawarte we krwi, pochodzące z/ po minimum 20 minutach od
  momentu rozpoczęcia/ intensywnego wysiłku fizycznego. Najpierw spalany jest glikogen.

  Aby wysiłek fizyczny był dobrym sposobem na pozbycie się nadmiaru tłuszczu, powinien spełniać dwa warunki.
   Musi trwać pewną minimalną długość czasu po przekroczeniu 20 minut i musi mieć odpowiednią intensywność.
   Wysiłek nie może być zbyt intensywny, aby zapewnić odpowiednie dostawy tlenu, warunkujące spalanie tłuszczu.

  Gdy ćwiczenia wykonywane są zbyt intensywnie u osób z niewydolnością tlenową, to brak tlenu zmusza organizm do rezygnacji ze spalania tłuszczu i do przejścia na węglowodany, które na tym etapie wysiłkowym organizm może uzyskać z białek, kosztem masy mięśniowej. Waga ciała spada, ale udział tłuszczu rośnie.
     Zbyt mała intensywność nie wytworzy z kolei odpowiedniego zapotrzebowania na tlen, chyba że będzie trwała
  wystarczająco długo.
  Poziom intensywności treningu mierzy się na ogół w stosunku do maksymalnej intensywności, która może być osiągnięta
  przez daną osobę. Jako miarę tej intensywności wykorzystuje się zwykle tętno, czyli inaczej puls. Spalanie tłuszczu jest
  najbardziej efektywne, gdy intensywność mieści się w granicach 60-70% tętna maksymalnego (Tmax lub HRmax).
   Cenną pomocą w określeniu tętna podczas ćwiczeń są pulsometry, Pulsometr pozwala nam na zdefiniowanie strefy
  wysiłkowej (limitów tętna) optymalnej np. dla spalania tłuszczu i każde przekroczenie ustawionych limitów (dolnego lub
  górnego) jest odpowiednio sygnalizowane.

 • Masaż bańką chińską

  czas trwania: 30 min 50 zł Czytaj więcej

  Masaż bańką chińską jest odmianą terapii podciśnieniowej i stanowi odwrotność terapii uciskowej. Podstawę jej stanowi wytworzenie podciśnienia we wnętrzu bańki i zassanie skóry oraz tkanki podskórnej do jej wnętrza.Jest to bardzo mocny masaż, a jego efekty są widoczne już po kilku zabiegach.. Podczas wykonywania zabiegu, intensywnie masuje się tkankę podskórną ud, pośladków i brzucha.
  Doskonale sprawdza się w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny.