Depilacja

Czuj się komfortowo

Depilacja jest zabiegiem usuwania zbędnego owłosienia. Oferujemy wiele metod depilacji i każdy może wybrać dla siebie odpowiednią, zgodnie z potrzebami i oczekiwanym rezultatem. Wybór zależy od rodzaju włosa, obszaru ciała, kondycji skóry, odporności na ból i efektu jaki chcemy osiągnąć. W celu usunięcia zbędnego owłosienia na stałe najszybszy i najskuteczniejszy efekt daje depilacja trwała laserem lub Termoliza. Dla osób ze szczególnie wrażliwą skórą rekomendujemy depilację EpilFree

Trwałe usuwanie owłosienia

 • Depilacja EpilFree

  czas trwania: Czytaj więcej

  EpilFree to system trwałej redukcji owłosienia oparty o naturalne składniki roślinne.

  . System EpilFree składa się z trzech linii produktowych: Facial do twarzy, Intim do delikatnych części ciała (takich jak bikini czy pachy) oraz Body do partii ciała, takich jak plecy, ręce, nogi.

  Głównym aktywnym składnikiem preparatu jest naturalny wyciąg jaskółczego ziela (Cheldonium Majus), który hamuje podział komórek, spowalniając tym samym odrost włosów. Podobnie przywrotnik alpejski, działa na komórkę i hamuje jej podział.

  Dodatkowo kosmetyk ma w swoim składzie wyciągi z rozmarynu i eukaliptusa, które posiadają naturalne składniki odżywcze oraz wyciągi z rabarbaru i lukrecji, mające z kolei właściwości łagodzące.

  Preparaty aplikowane są na skórę zaraz po depilacji, kiedy po usunięciu włosków wraz z cebulkami, mieszki włosowe są otwarte, co umożliwia ich penetrację przez substancje aktywne zawarte w kosmetykach EpilFree i dotarcie do komórki włosa, zaprzestając tym samym jej podziałowi.

  Największymi zaletami EpilFree są: skuteczność, bezbolesność, możliwość stosowania dla włosów i karnacji, przy których użycie lasera bądź IPL jest mało skuteczne, możliwość opalania po zabiegu, bezpieczeństwo. 

    Efekty

    Seria zabiegów EpilFree pozwala ograniczyć o około 85% tempo wzrostu włosów i ich ilość. Po zabiegach z EpilFree włosy, które odrastają w mniejszej ilości są jaśniejsze, słabsze, często także osłabione na tyle, że same się wykruszają. Ogromnym plusem tej metody jest również fakt, że znajduje zastosowanie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, dla wszystkich rodzajów skóry i włosów (w tym ciemnej karnacji, jasnych, siwych, rudych włosów, w przypadku których depilacja laserem lub IPL-em jest mało skuteczna).

  Bezpieczeństwo

  Kosmetyki zostały przebadane pod kątem bezpieczeństwa i efektywności w laboratorium Cosmopar Labs we Francji. Produkt jest zarejestrowany w Unii Europejskiej i USA.

  Firma ciągle się rozwija i prowadzi badania nad udoskonalaniem produktów.W bieżącym roku wprowadzono innowację, ktora spowodowała wzrost wydajności procesu produkcyjnego jeśli chodzi o aktywność substancji czynnych o 98%.

  Więcej: http://www.salon-ewa.com/Aktualnosci?p=2

   

   

 • E-Light (IPL+RF) Fotoepilacja

  czas trwania: od 100 do 450 zł Czytaj więcej

  Fotoepilacja jest bezpieczną, prawie bezbolesną metodą trwałego usuwania owłosienia.

  Na czym polega fotoepilacja?

  Podczas zabiegu głowica urządzenia emituje światło, dochodzi do zmiany energii świetlnej w energię cieplną. Następnie ciepło jest absorbowane przez melaninę zawartą we włosach, co powoduje uszkodzenie mieszka włosowego. Należy pamiętać, że promienie świetlne powodują trwałe usunięcie włosa tylko w fazie aktywnego wzrostu. Im więcej pigmentu znajduje się we włosie tym większa skuteczność zabiegu. W celu uzyskania zamierzonego efektu konieczne jest wykonanie ok. 4-6 zabiegów, w odstępie 4-10 tyg.

  Przeciwwskazania:

  ciąża, karmienie piersią, przewlekłe choroby skóry, infekcyjne choroby skóry, przjmowanie leków światło uczulających i wybranych ziół, cukrzyca, epilepsja, nowotworowe zmiany barwnikowe skóry, zaburzenia krzepnięcia krwi, metalowe implanty w obszarze zabiegowym, głębokie peelingi chemiczne, rozrusznik serca, depilacja woskiem

  Po zabiegu należy unikać bezpośredniego oddziaływania światła słonecznego. Zaleca się stosowanie filtrau SPF 50+.

  Cennik

 • Termoliza

  czas trwania: 15 min od 50 zł Czytaj więcej

  Ten sposób depilacji wykorzystuje prąd zmienny o niskim napięciu i wysokiej częstotliwości. W czasie zabiegu w mieszku włosowym drastycznie wzrasta temperatura, co skutkuje jego trwałym uszkodzeniem.

   

  Jak wygląda zabieg?

  Kosmetyczka (lub lekarz) wprowadza do mieszka włosowego cienką igłę, wykonaną ze stali chirurgicznej. Przepływający impuls elektryczny niszczy macierz włosa, nie uszkadzając jednocześnie otaczających go tkanek. Metoda ta wymaga precyzji - igła musi być wprowadzona w idealne miejsce, a prąd musi przepłynąć we właściwym momencie. W przeciwnym przypadku zabieg będzie bolesny i pozostawi na skórze blizny.

  Wybierając miejsce, w którym poddasz się elektroepilacji pamiętaj, że nie warto na niej oszczędzać - w tym przypadku liczy się doświadczenie i umiejętności kosmetyczki.Pracuję tą metodą już od ponad 20 lat z bardzo dobrymi rezultatami.

  Najbardziej nadaje się ona do usuwania pojedyńczych,grubych włosów na brodzie lub innych miejscach twarzy a zwłaszcza jasnych, ponieważ takie nie poddadzą się usuwaniu laserem.