Twarz

Zadbaj o swój wygląd

Codzienna pielęgnacja jest podstawą zdrowego i pięknego wyglądu skóry. Oczyszczanie, tonowanie, peelingowanie, nawilżanie i odżywianie odpowiednio dobranymi kosmetykami zapewni Twojej skórze blask i dobrą kondycję. Korzystając z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych co 6-8 tygodni będziesz wyglądać korzystniej niż inne kobiety w Twoim wieku, a wraz z nim różnica będzie coraz bardziej widoczna.

Regeneracja

 • TERMOLIFTING

  czas trwania: 60 min 150 zł Czytaj więcej

  Terapia światłem LED działa w sposób naturalny. Głowica emituje energię monochromatyczną w postaci światła o określonej długości fali. Jest to źródło energii o niskiej intensywności, zupełnie nieinwazyjne dla skóry.

  Światło podczerwone dł. fali 950 nm., tzw. podczerwień bliska działa uspokajająco i przeciwbólowo, a także znacznie przyspiesza przemianę materii, oczyszcza skórę i tkanki podskórne z toksyn. Dodatkowo działa łagodząco, dzięki czemu uzyskujemy efekt zlagodzenia ewentualnych podrażnień.

  DZIAŁANIE:

  -poprawia krążenie i tym zwiększa skuteczność nakładanych preparatów kosmetycznych

  -powoduje przemodelowanie kolagenu

  -lepsze odżywianie tkanek

  -łagodzi i leczy zmiany dermatologiczne / trądzikowe/

  -zwiększa metabolizm i dotlenienie komórek

  -wspomaga regenerację skóry, zwiększa jej jędrność i zdrowy kolor

  -redukuje płytkie zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu

  -rozluźnia mięśnie i działa relaksacyjnie

  -modeluje kontur i owal twarzy

  Rekomendowane: zabieg wykonany tuż przed makijażem, na tzw. wielkie wyjscie

                                     także w seriach po 6 zabiegów 1 raz w tygodniu

 • Karboksyterapia - działanie dwutlenkiem węgla, tzw. "cudownym gazem"

  czas trwania: 60 min 250zł zł Czytaj więcej

  Wraz z wiekiem w skórze człowieka spada poziom tlenu.U 30-latków jest on niższy o ok. 25%, a u 40-latków spada o 50%.Proces nasila brak aktywności fizycznej, wahania wagi oraz palenie tytoniu.Zaburza to krążenie w tkance podskórnej, co w efekcie zmniejsza ilość dostępnego tam tlenu.Dodatkowo przy udziale stresu zdolność komórek do regeneracji zostaje wyraźnie zahamowana.W skórze i tkance podskórnej, w której istnieje deficyt dostarczanego tlenu, nasilaja się procesy starzenia.Staje się ona podatna na podrażnienia,tradzik, pojawiają się plamy starcze i przebarwienia.Z chwilą podania podskórnie lub śródskórnie dwutlenku węgla, w organizmie zachodzą reakcje odpowiedzi na niedotlenienie, których objawem jest zwiększony przepływ krwi w leczonym miejscu.Ściśle kontrolowana stymulacja tego rodzaju przy kolejnych powtórzeniach sprawia, że tworzą się nowe, drobne naczynia krwionośne, co zwiększa ilość tlenu i czynników odżywczych w miejscu poddanym terapii, regenerując je.

  Zabieg polega na wstrzykiwaniu CO2,śródskórnie, gdzie  gaz oddziałuje na okoliczne komórki.Uruchamia on proces przetlenienia w celu usunięcia dwutlenku węgla  .Natychmiast obserwowana jest ukrwienia komórek.Na drodze naturalnej wymiany gazowej CO2 usuwany jest z organizmu przez płuca.

  Aplikacje gazu wspomagają procesy oczyszczajace, odżywcze, poprawy struktury kolagenu komórek skóry, dając wyraźny, trwały efekt ujędrnienia i poprawy elastyczności skóry. Dzięki prowokacji organizmu do obrony przed punktowo podawanym gazem wzrasta aktywność naczyń krwionośnych, co poprawia ukrwienie.Większa aktywność  układu krążenia skutkuje podwyższeniem poziomu hemoglobiny we krwi pacjenta.

  Metoda jest bezpieczna, nie powoduje powikłań, nie wymaga okresu rekonwalescencji ani gojenia.Efekty są prawie natychmiastowe, dyskomfort pacjenta minimalny.Najczęściej  pacjenci odczuwają tylko delikatne pieczenie bądź też "efekt trzaskania", spowodowany rozpieraniem tkanek przez gaz.Dwutlenek węgla, który jest 20-krotnie łatwiej rozpuszczalny od tlenu, dużo łatwiej się też wchłania, a po ok. 5 min. jest wydalany z organizmu wraz z wydychanym powietrzem.Nie istnieje więc ryzyko zatorów.

  Przeciętnie 250 zł jeden obszar ciała np. twarz+ szyja+dekolt, brzuch, uda, pośladki, ręce.

 • MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA -DERMA PEN

  czas trwania: Czytaj więcej

  Zabieg głęboki, bardzo silnie regenerujący wykorzystuje terapię mikroigłową w połączeniu z odpowiednio dobranymi do potrzeb skóry substancjami aktywnymi m.in. kwas hialuronowy, vit. C, retinol,krzemionka organiczna-zwiększająca gęstość skóry, substancje liftingujące i inne.

  Opiera się on na wywołaniu naturalnego procesu regeneracji dzięki tworzeniu mikroskopijnej wielkości nakłuć.  Podczas zabiegu wprowadzane substancje wnikają w skórę właściwą, uzupełniają brakujące związki:minerały i witaminy,powodują natychmiastową zmianę wyglądu dzięki aktywnym substancjom.
  Wybór długości igieł jest uzależniony od okolicy zabiegowej, rodzaju skóry i jej wrażliwości oraz pożądanego efektu.

  EFEKTY ZABIEGU

  Wielokrotnie zwiększa się  przepustowość naskórka a wysoko skoncentrowane składniki wnikają głębiej, szybciej i w większym stężeniu w skórę.Do zabiegów wykorzystuje się mezokoktajle stosowane w tradycyjnej mezoterapii.
   Mechaniczna stymulacja pobudza regenerację skóry i zapewnia lepsze krążenie.
  Stymuluje to przyspieszone procesy naprawcze tkanek, prowadzące do odmłodzenia skóry,poprawy gęstości i elastyczności skóry. spłycenia blizn, rozstępów i zniwelowania przebarwień.Pozwala uzyskać zwiększenie napięcia i wzrost ujędrnienia.

  Aparat DermaPen posiada medyczny europejski certyfikat CE..

  Regulowana częstotliwość i głębokość nakłuć  skraca czas zabiegu i powoduje, że jest on mniej bolesny.  Jest to metoda typowo mechaniczna, więc nie występuje ryzyko uszkodzenia skóry pod wpływem ciepła czy światła.

  DermaPen jest urządzeniem absolutnie bezpiecznym, do zabiegu stosuje się wyłącznie jednorazowe, sterylne kartridże.

  Ze względu na to, że posiada 6 różnych prędkości/800 nakłuć na minutę i regulowaną ich głębokość  pozwala na wykonywanie różnorodnych zabiegów, począwszy od delikatnych,płytkich, pozostających w granicach naskórka a umożliwiajacych głębszą penetrację substancji aktywnych ,kończąc na intensywnych działaniach naprawczych blizn potrądzikowych i silnej regeneracji.
  Częstotliwość zabiegów i ich intensywność określa stan skóry i jej potrzeby oraz oczekiwania klienta.

   


  Wskazania do zabiegu:

  •     Profilaktyka przeciwstarzeniowa
  •     Odmładzanie i lifting twarzy
  •     Niwelowanie rozszerzonych porów
  •     Spłycanie zmarszczek i bruzd
  •     Spłycanie i wygładzanie blizn i rozstępów
  •     Wyrównanie kolorytu i rozjaśnianie przebarwień
  •     Zmniejszenie teleangiektazji (widocznych naczyń krwionośnych)

    

  Zabieg rekomendowany w serii 3 - 5 zabiegów.
  Cena  zabiegu: 230zł

   

   

   

   


 • E-light (IPL+RF) Leczenie trądziku

  czas trwania: od 150 zł Czytaj więcej

  Trądzik jest przewlekłą chorobą gruczołów łojowych. Charakteryzuje się wystepowaniem na skórze wykwitów o charakterze niezapalnym oraz zapalnym, jak również przebarwień pozapalnych i blizn.

  Wsparciem w leczeniu trądziku jest nowa technologia E-light, która jako pierwsza łączy w sobie moc energii laserowej (IPL) i fal radiowych (RF). Delikatne impulsy działają jedynie na wybrany fragment powierzchni skóry, minimalizując ryzyko wystąpienia niebezpiecznych skutków ubocznych. Pełna seria zabiegów sprawi, że Twoja skóra stanie się gładka i wolna od trądziku.

   

  Zabieg wspomagania leczenia trądziku

  Jak to działa?

  Światło, które wnika wgłąb skóry, w trakcie zabiegu, redukuje nadmierną aktywność gruczołów łojowych i rogowacenie mieszków włosowych. Energia cieplna niszczy beztlenowe bakterie ACNE będące elementem współodpowiedzialnym za powstawanie zapalnych stanów skóry. Zabieg rekomendowany w serii 2 razy w tygodniu przez okres 4 tygodni.

  Cennik:

  zabieg na twarz | od 150 zł

   

 • E-light (IPL+RF) Fotoodmładzanie skóry

  czas trwania: 30 min od 100 zł Czytaj więcej

  Starzenie się skóry jest naturalnym procesem polegającym na zmniejszeniu biologicznej aktywności komórek organizmu, spowolnieniu procesów regeneracyjnych i utracie zdolności adaptacyjnych organizmu. Efekty starzenia się skóry to utrata elastyczności i odwodnienie, których konsekwencją jest powstawanie drobnych zmarszczek i  zrogowacenie naskórka. Z wiekiem pojawiają się również na skórze rozszerzone i popękane naczynia krwionośne oraz plamy pigmentacyjne.

  Odpowiedzią na powstrzymanie starzenia się skóry jest nowa technologia E-light, która jako pierwsza łączy w sobie moc energii laserowej (IPL) i fal radiowych (RF). Delikatne impulsy działają jedynie na wybrany fragment powierzchni skóry, minimalizując ryzyko wystąpienia niebezpiecznych skutków ubocznych. Pełna seria zabiegów sprawi, że Twoja skóra stanie się gładsza i odzyska utraconą witalność.

   

  Zabieg fotoodmładzania

  Jak to działa?

  Kolagen pochłania światło IPL o odpowiedniej długości fali. Na drodze selektywnej termolizy kolagen zostaje podgrzany, a jego włókna ulegają skurczeniu. Umiejętność skracania włókien kolagenu sprawia, że technologia ta nadaje się idealnie do zwalcania drobnych linii i zmarszczek. Zabieg rekomendowany w serii.

  Cennik:

  zabieg na twarz    | od 150 zł
  zabieg na szyję    | od 150 zł
  zabieg na dekolt  | od 150 zł
  zabieg na dłonie  | 100 zł

 • E-light (IPL+RF) Usuwanie rozszerzonych naczyń krwionośnych

  czas trwania: 30 min od 150 zł Czytaj więcej

  Starzenie się skóry jest naturalnym procesem polegającym na zmniejszeniu biologicznej aktywności komórek organizmu, spowolnieniu procesów regeneracyjnych i utracie zdolności adaptacyjnych organizmu. Efekty starzenia się skóry to utrata elastyczności i odwodnienie, których konsekwencją jest powstawanie drobnych zmarszczek i zrogowacenie naskórka. Z wiekiem pojawiają się również na skórze rozszerzone i popękane naczynia krwionośne oraz plamy pigmentacyjne.

  Odpowiedzią na powstrzymanie starzenia się skóry jest nowa technologia E-light, która jako pierwsza łączy w sobie moc energii laserowej (IPL) i fal radiowych (RF). Delikatne impulsy działają jedynie na wybrany fragment powierzchni skóry, minimalizując ryzyko wystąpienia niebezpiecznych skutków ubocznych. Pełna seria zabiegów sprawi, że Twoja skóra stanie się gładsza i odzyska utraconą witalność.

  Zabieg niwelujący rumień na twarzy

  Jak to działa?

  Rozszerzone naczynia krwionośne to problem estetyczny i zdrowotny wielu kobiet i mężczyzn. Na ich powstawianie mają wpływ czynniki zewnętrzne oraz wrodzone tendencje.

  Podczas usuwania zmian naczyniowych chromoforem docelowym jest hemoglobina (czerwony barwnik).Pochłaniane przez hemoglobinę światło przemienia się w energię cieplną, która skutecznie koaguluje naczynie krwionośne (krew ścina się i niszczy od wewnątrz naczynia). Po pewnym czasie naczynie jest samoczynnie usuwane z organizmu. Zabieg rekomendowany w serii w odstępie co 3 tgodnie.

  Cennik:

  policzki/nos od 150 zł

  Pozostałe partie twarzy do indywidualnego uzgodnienia.

 • E-light (IPL+RF) Usuwanie przebarwień

  czas trwania: 30 min od 150 zł Czytaj więcej

  Starzenie się skóry jest naturalnym procesem polegającym na zmniejszeniu biologicznej aktywności komórek organizmu, spowolnieniu procesów regeneracyjnych i utracie zdolności adaptacyjnych organizmu. Efekty starzenia się skóry to utrata elastyczności i odwodnienie, których konsekwencją jest powstawanie drobnych zmarszczek i zrogowacenie naskórka. Z wiekiem pojawiają się również na skórze rozszerzone i popękane naczynia krwionośne oraz plamy pigmentacyjne.

  Odpowiedzią na powstrzymanie starzenia się skóry jest nowa technologia E-light, która jako pierwsza łączy w sobie moc energii laserowej (IPL) i fal radiowych (RF). Delikatne impulsy działają jedynie na wybrany fragment powierzchni skóry, minimalizując ryzyko wystąpienia niebezpiecznych skutków ubocznych. Pełna seria zabiegów sprawi, że Twoja skóra stanie się gładsza i odzyska utraconą witalność.

  Zabieg usuwania przebarwień

  Jak to działa?

  Przebarwienia to widoczne gołym okiem plamy na skórze. Powstają bardzo częśto przy udziale światła słonecznego i często sa nagromadzeniem melaniny - barwnika skóry produkowanego w odpowiedzi na promienie ultrafioletowe. Wchłonięte przez melaninę światło zmienia się w energię cieplną. Skutkiem procesu jest rozpad cząsteczek pigmentu, których pozostałości zostają usunięte przez fagocyty oraz na drodze odnowy komórkowej skóry. Zabieg rekomendowany w serii 4-8 zabiegów w odstępie 3 do 6 tygodni.

  Cennik:

  twarz od 150 zł

  Pozostałe partie twarzy i ciała do indywidulanego uzgodnienia.

 • MIKRODERMABRAZJA diamentowa

  czas trwania: 30 min od 120 zł Czytaj więcej

  Mikrodermabrazja to zabieg mechanicznego złuszczania zewnętrznej warstwy naskórka. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny.

  Korzyści:

  • Lifting twarzy i szyi
  • Zmniejsza łojotok i pory
  • Uelastycznia skórę - stymuluje produkcję kolagenu
  • Poprawia jakość skóry
  • Odświeża i oczyszcza skórę
  • Wygładza skórę i zmarszczki
  • Zwiększa przyswajalność aplikowanych na skórę produktów


  Zastosowanie mikrodermabrazji:
  rozszerzone pory i zaskórniki, skóra ze skłonnością do trądziku, blizny, wszelkie niedoskonałości cery potrądzikowe, przebarwienia i plamy starcze, delikatne zmarszczki wokół oczu, ust i szyi, rozstępy i blizny, wrastające włosy, szorstki i zrogowaciały naskórek.

  Zabieg jest idealnym przygotowaniem do zabiegów laserowych: fotoodmładzania, usuwania rozszerzonych i popękanych naczyń krwionośnych oraz przebarwień skóry.

  Zabieg jest bezbolesny, prosty i trwa krótko. Mikrodermabrazja stosowana jest przy użyciu jednorazowych diamentowych nakładek oraz kontroli głębokości ścierania. Widoczne rezultaty pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Po każdej kolejnej sesji efekty coraz bardziej uwidaczniają się. Zabieg nie wymaga rezygnacji z normalnego trybu życia i wyłączenia z pracy zawodowej.

  Czestotliwość zabiegu:
  Ze względu na niezwykle silny proces regeneracji skóry, mikrodermabrazja może być stosowana zarówno jako pojedynczy zabieg, jak i jako długotrwała kuracja. Najczęściej wykonuje się serię 2-5 zabiegów w odstępach 1-2 tygodni, następnie co jakiś czas powtarza się zabieg (np. 1 raz w miesiącu) w celu podtrzymania uzyskanych efektów. Częstotliwość i liczba zabiegów w serii dobierana jest indywidualnie.

  Cennik:

  Mikrodermabrazja diamentowa twarz 130 zł | twarz, szyja, dekolt 150 zł                                            
  Mikrodermabrazja z maską regenerującą 160/180 zł
  Mikrodermabrazja + AHA + maska algowa 250 zł

 • MEZOTERAPIA bezigłowa

  czas trwania: 50 min od 150 zł Czytaj więcej

  Mezoterapia bezigłowa pomaga usunąć wszelkie oznaki starzenia i niedoskonałości skóry. Ta nieinwazyjna metoda otwiera nowe drogi wprowadzania bardzo aktywnych składników w głąb skóry i zapewnia przy tym maksymalny komfort zabiegu. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji, dzięki któremu impuls specjalnej fali elektromagnetycznej dociera do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Zabieg mezoterapii bezigłowej zwiększa sześciokrotnie zdolność skóry do wchłaniania substancji aktywnych. Jest bezbolesny i nie niesie ze sobą ryzyka infekcji lub krwawienia.


  Cel i efekt zabiegu:

  • odmłodzenie
  • głębokie nawilżenie i rewitalizacja
  • regeneracja skóry i poprawa jej struktury
  • normalizowanie gruczołów łojowych
  • rozjaśnianie plam i poprawa kolorytu
  • spłycanie drobnych zmarszczek
  • lifting twarzy
  • redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
  • ujędrnianie biustu

  Za pomocą mezoterapii bezigłowej wykonujemy różne programy zabiegów z użyciem powszechnie znanych w medycynie estetycznej substancji aktywnych biologicznie. Z substancji tych tworzy się tzw. koktaile, które stanowią mieszaninę substancji rewitalizujących oraz regenerujących dobieranych w zależności od potrzeb
  i problemów estetycznych skóry.
  Zalecana jest seria 4-6 zabiegów co 2-3 tygodnie, gdyż dopiero wtedy osiągnięte efekty będą trwałe.
  Zabiegi mezoterapii bezigłowej rekomendujemy łączyć z zabiegami mikrodermabrazji, którą przeprowadza się na początku zabiegu, w celu zwiększenia przepuszczalności barier skórnych i poprawienia rezultatów. Dzięki mikrodermabrazji przygotowujemy skórę do lepszego wchłaniania preparatów oraz masujemy ją zwiększając mikrocyrkulację, ukrwienie i dotlenienie.


  Przeciwwskazania do zabiegu: uczulenie i nadwrażliwość na prąd galwaniczny, nowotwory, ciąża, gorączka, infekcje skórne w obrębie wykonywanego zabiegu, dermatozy, epilepsja, świeża ekstrakcja zęba, stany ropne okołozębowe, zapalenie migdałów, trądzik różowaty, trądzik pospolity w fazie aktywnej, rany, świeża opalenizna.

  Wskazania do zabiegu: wiotkość skóry, zmarszczki, suchość skóry, skóra niedotleniona i słabo ukrwiona.

  Częstotliwość zabiegu - zabiegi przeprowadza się w kuracjach:

  • na twarz ( zabiegi regeneracyjne, nawilżające, zmniejszające przebarwienia) - około 5 zabiegów,
  • na ciało (zabiegi modelujące, przeciwcellulitowi, pojędrniające) - około 8 - 10 zabiegów,

  Zabiegi przeprowadza się w odstępach 7 - 10 dniowych.

  Cennik:

  od 150 zł

 • TERMOLIZA-usuwanie brodawek i włókniaków

  czas trwania: 15 min od 50 zł Czytaj więcej
  {}