Salon Ewa

BEAUTY & WELLNESS

Salon Ewa Beauty & Wellness to wyjątkowe miejsce, gdzie koncepcja naturalnego piękna spotyka się z troską o zdrowie i dobre samopoczucie.

Salon Ewa specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości zabiegów na twarz i ciało,oraz zabiegów wellness  dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Dlaczego warto wybrać Salon Ewa?

Nigdy nie jest zbyt wcześnie lub zbyt późno, by zająć się problemem swojej skóry, ponieważ jego pominięcie jak również  złagodzenie mają ogromny wpływ na jej zdrowie i wygląd.

W tym celu Zespół Salonu oferuje najwłaściwsze i najskuteczniejsze metody w celu ochrony Waszego Zdrowia i Piękna, stosując wybrane produkty najlepszych marek,m in. Gernetic, Gerard's, Anna Lotan, Medic8, Bandi, Arkana itd.

 

Patrzymy na człowieka całościowo. Tworząc nasze usługi dążymy do równowagi pomiędzy potrzebami ciała, umysłu i duszy. 
Od początku działalności wyróżnia nas ogromne przywiązanie do jakości usług, troska o komfort i bezpieczenstwo Klienta oraz kompleksowa oferta usług oparta na najnowszych osiągnięciach kosmetologii, medycyny i nowych technologii.
Zabiegi pielegnują skórę twarzy i ciala, relaksują, uwalniają umysł od napięć, pozwalaja odpreżyć się i zregenerować siły.

Salon Ewa to zdecydowanie więcej niż usługi kosmetyczne . Można spędzić z nami wolny czas korzystając z konsultacji dietetycznych polączonych z doborem suplementów diety. Nowością w ofercie są indywidualne lekcje makijażu i sesje relaksacji z psychologiem. 

Kompleksowa oferta

W Salonie znajdują się gabinety wyspecjalizowane w pielegnacji i   regeneracji twarzy wyposażone w urządzenia m.in. do mikrodermabrazji, mezoterapii bezigłowej,mezoterapii igłowej i karboksyterapii, kawitacji i sonoforezy, masażu liftingujacego, fotoodmładzania i trwalej depilacji owlosienia.  Gabinet z kabiną prysznicową ukierunkowany jest na pielegnację i relaks ciała oraz ksztaltowanie sylwetki za pomocą urządzenia do dermomasażu, liposukcji ultradźwiękowej i elektrostymulacji mięśni. Specjalistyczny gabinet pedicure i manicure, stanowisko do makijażu ,leżanka SPA do zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała to miejsca, gdzie każdy poczuje się pięknie i atrakcyjnie.

W trosce o zdrowie

Wszystkim osobom zainteresowanym swoim zdrowiem, odprężeniem i dobrym samopoczuciem oferujemy specjalne zabiegi na ciało, masaż relaksacyjny lub tajski masaż stemplami ziołowymi oraz relaks pod lampą na podczerwien (IR).
Osoby, które chcą utrzymać swoje ciało w dobrej kondycji lub pragną pracować nad modelowaniem sylwetki zapraszamy na sesje treningowe na rowerze ergometrycznym zamknietym w kapsule próżniowej (Vacuum Jet),skorzystanie z elektrostymulacji mięśni/ tzw.gimnastyka bierna mięśni/ lub KARBOKSYTERAPII -metody szybkiego usuwania miejscowej tkanki tłuszczowej, cellulitu za pomocą dwutlenku węgla.

Podstawą naszej pracy jest higiena i bezpieczeństwo Klientów, dlatego wyposażyliśmy nasz gabinet w autoklaw do sterylizacji, odzież jednorazową i produkty do dezynfekcji o szerokim spectrum działania.

Wybieramy sprawdzone i najskuteczniejsze produkty, ale wyjątkową uwagę poświęcamy pochodzeniu składników, naturalnym konserwantom i nowoczesnym technologiom produkcji.

Program lojalnościowy

Warto być z nami na dłużej – dla lojalnych Klientów oferujemy szereg promocji z Kartą Top Klient.

salon_ewa_04_1.jpg