Salon Ewa

BEAUTY & WELLNESS

Poznaj sekrety zdrowia, urody i młodości!

Miło nam poinformować, że w 2013 roku nawiązaliśmy współpracę z Centrum Medycznym Vimed, pierwszym w Polsce ośrodkiem wczesnej i aktywnej profilaktyki zdrowotnej opartej na idei optymalnego dostosowania diety pacjenta do jego fenotypu.

Czym jest Terapia Fenotypowa?
W imię zasady “lepiej zapobiegać niż leczyć” terapia fenotypowa pozwala pacjentom poczuć się bezpiecznie w obliczu alarmujących statystyk informujących o przewlekłych chorobach nowotworowych i sercowo- naczyniowych.

Więcej informacji znajdziesz tutaj vimed.pl  oraz w naszym salonie!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS A OTRZYMASZ VOUCHER ZNIŻKOWY NA KONSULTACJĘ W CM VIMED!

dodano: 27-01-2013
Witajcie w 2013 !!

Szczęśliwego Nowego Roku!

Pięknie życzymy, aby Nowy Rok przyniósł Wam radość i motywację do działania w realizacji noworocznych postanowień ;)
Dziękujemy, że byliście z nami w starym roku i liczymy na Was w nowym :)

dodano: 02-01-2013
Podstawą zdrowia jest profilaktyka

Na dzisiejsze badanie stóp zgłosiło się 22 osoby dorosłe i 10 dzieci. Niektórzy pacjenci dowiedzieli się, iż z ich stopami jest wszystko w porządku, gratulujemy! To właśnie jest PROFILAKTYKA, brawo!

Kilku osobom udzielono porad odnośnie noszenia wkładek, ćwiczeń korekcyjnych (stopy też należy gimnastykować) , a nawet były skierowania do poradni specjalistycznej.

Ogólnie Panie Rehabilitantki  z radością i zdumieniem NIE  STWIERDZIŁY płaskostopia podłużnego, co w Łodzi jest nagminne. Pacjenci mieli możliwość zakupu wkładek, ortez, aparatów korekcyjnych i przyrządów do gimnastyki po promocyjnych cenach. Miło było obserwować, kiedy dzieci   natychmiast  rozpoczęły pracę nad swoimi stopami, posługując się kolorowymi jak zabawki przyrządami.

Gratulujemy świadomym Rodzicom i dziękujemy wszystkim za udział w badaniuDziękujemy FIRMIE „NASZE  ZDROWIE” z nadzieją na możliwość ponownych badań w 2013 roku.

SZANOWNI  KLIENCI ,jeżeli jesteście zainteresowani bezpłatnym badaniem stóp w następnym 2013 roku, zapiszcie się do naszego newslettera na stronie głównej >>

dodano: 10-12-2012